Proč nakupovat nábytek na Moebel.cz

 

Rychlá dodací doba

Jednou z našich konkurečních výhodo je rychlost dodání, díky velkým skladům dokážeme většinu nábytku dopravit k vám domu za velmi krátkou dobu. Nábytek v Moebel.cz dodáváme na rozdíl od konkurence v průměru za 6 dnů. U každého produktu vidíte maximální možný datum doručení.

 

Nábytek vyneseme a sestavíme

Na přání vám nábytek vyneseme přímo do bytu a naši vyškolený pracovníci nábytek rovnou na místě sestaví. Montáž a výnos nábytku si můžete přiobjednat v předposledním kroku objednávky. Naše profesionální montáž je navíc záruka funkčnosti a ušetří vám spoustu času a nervů.

Služba montáže od našich pracovníků je bohužel z důvodu vytíženosti  dočasně nedostupná do odvolání.

Zboží Vám přivezeme naší dopravou

Doručením nábytku naší vlastní dopravou předejdete řadě nepříjemných problémů v podobě rozbitého či potlučeného zboží. S naší vlastní dopravou vždy dostatečně dopředu víte dobu doručení, náš vyškolený personál ochotně poradí a pomůže. Nábytek doručíme kamkoliv po Česku i Slovensku, rozvážíme i o víkendech.

 

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Většinu nábytku, jehož cena přesahuje částku 10 000 Kč dopravíme k vám domu s DOPRAVOU ZDAMA. Výjimku činí například čalouněné věcí a něktěré sedací soupravy, které nejde stohovat. O nároku na dopravu zdarma Moebel.cz informuje u každého produktu nebo v souhrnu celé objednávky.

 

Prodloužené lhůta na vrácení 30 dní

Protože v nábytku Moebel.cz prodáváme pouze kvalitní a prověřené zboží, nabízíme vám v případě nespokojenosti prodlouženou lhůtu na vrácení až do 30 dnů od doby pořízení. Při nákupu nábytku na Moebel.cz máte vždy dostatek času na rozmyšlenou.

Nákup Vám přivezeme až domů

Nákup Vám přivezeme až domů

Nábytek u vás sestavíme

Nábytek u vás sestavíme

Vraťte zboží do 30 dnů

Vraťte zboží do 30 dnů

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Doprava zdarma
od 10 000 Kč

Vyberte nábytek dle druhu

6 042 produktů v nabídce6 042 produktů v nabídce

Nábytek dodáváme v průměru za 6 dnůNábytek dodáváme v průměru za 6 dnů